Sitemizde şuan toplam 5810 film bulunmaktadır.

Vahşi Gelin (Cüneyt Arkın – Gülşen Bubikoğlu) izle

Bu Bir Reklamdır.

Alt Orta Kısımdaki REKLAMI GEÇ'e Tıklayabilirsiniz.


Yükleniyor
Reklamı Geç
362
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Vahşi Gelin (Cüneyt Arkın – Gülşen Bubikoğlu) izle

Bir ağa oğlu olan Temel (Tanju Gürsu) üniversite öğrencisi olan genç ve güzel Necmiye (Gülşen Bubikoğlu) ile evlenmek istemektedir. Necmiye bu isteği kabul etmese de ailelerinin zorlaması üzerine büyük bir otelde yapılan nişan töreni sırasında otelden kaçar. Temel ve adamları peşine düşerlerse de Necmiye’yi yakalayamazlar.

Genç kız bir otele sığınır ve orada saklanır. Bu arada Temel de gazeteye ilan vermiştir. Olaylar genç kızı ödüllü bir yazarla karşılaştırır. Adı Murat (Cüneyt Arkın) olan bu genç adam yalnız yaşayan, yakışıklı ama aynı oranda da çok kaba bir insandır. Otelde çalışan bir görevli gazetede çıkan ilandaki resminden tanıyıp Temel’e haber verir. Temel otele gelir. Odaya girdiğinde Murat ile Necmiye’yi bir arada görür. Genç kızın ricası ile Temel’e sevgili olduklarını söylerler. Temel gittikten sonra Murat oteli terketmiş, kendince şımarık, kaprisli ama çaresiz olan genç kızdan kurtulmuştur. Oysa Necmiye bir fırsatını bulup, Murat’ın arabasına saklanmıştır.

Murat kent dışındaki evine gider ve yarım bıraktığı yazılarına devam etmeye başlar. Necmiye ise gizlice eve girer. İkisinin arasında çok zor ve gülünç bir ilişki başlamıştır. Sanki ateşle barut bir araya gelmiştir. Ama sonunda birbirlerine gerçekten aşık olurlar. Bu arada öfkeli ve kıskanç eski nişanlı peşlerine düşmüştür. Yerlerini öğrenir ve adamlarıyla birlikte genç kızı kaçırır. Bu arada Murat’ı da çok kötü döverler. Temel ve Necmiye evlenecekleri sırada Murat çıkagelir ve Necmiye’yi kaçırır. Kovalamaca yeniden başlar. Ama bir uçurumun kenarında zorla güzellik olmayacağının bilincine varan Temel iki sevgiliyi rahat bırakmaya karar verir ve Necmiye’nin kız kardeşiyle evleneceğini açıklar. Bu genç aşıklar için bir mutlu son anlamına gelmektedir.

Tür: Cüneyt Arkın Filmleri izle, Gülşen Bubikoğlu Filmleri izle, Komedi Filmleri, Yeşilçam Filmleri

Oyuncular: Gülşen Bubikoğlu , Cüneyt Arkın , Tanju Gürsu , Mümtaz Ener , Nubar Terziyan , Osman Alyanak , Mesude Eker , Süheyl Eğriboz , Kudret Karadağ , Orhan Çoban , Kadir Kök , Ata Saka , İbrahim Kurt , Aydın Haberdar , Mehmet Uğur , Nevzer Eker , Memduh Ünsal , Mürüvvet İşsever , Cevat Kurtuluş

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 


Reklamı Kapat

Reklamı Kapat
KAPAT !